Реал Мадрид се надява да получи минимум 100 милиона евро от продажби на играчи на трансферния пазар, който вероятно ще претърпи промени поради пандемията на коронавирус, съобщава "Mundo Deportivo".
Испанският гранд иска да продаде Гарет Бейл и Хамес Родригес. Колумбиецът има договор до лятото на 2021 г., а националът на Уелс до 2022 година.
Флорентино Перес има амбиция да финансира идването на "деветка", като първи в списъка е Ерлинг Холанд от Борусия (Дортмунд).
Кралският клуб се надява да получи от уелсеца около 60 милиона евро, а за Хамес около 40.








Затварят улици в София заради честване на Деня на независимостта на САЩ
Бойци от 12 държави излизат на ринга за SENSHI 32 на 11 юли
Футболният свят потъна в скръб след смъртта на децата от школата на "Славия" в катастрофа
Ким Кардашиян с нова визия - боб и руса коса
Евродепутатът Емил Радев ще заведе дело: Лъжа е, че Невзоров и баща ми са съдружници
12-годишно момиче падна в шахта в София, с охлузвания е
ДП: С този бюджет реформите се отлагат, тежестта върху бизнеса се скача
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар00:49 | 3 апр 2020 г.
00:46 | 3 апр 2020 г.
23:37 | 2 апр 2020 г.
22:07 | 2 апр 2020 г.
21:18 | 2 апр 2020 г.
Напиши коментар